فرمانده سپاه نینوا در گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده، از استان گلستان شش هزار نفر در سال ۱۴۰۲ و در قالب اردوهای فرهنگی معنوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری گلستان رسا؛ سردار علی ملک شاهکوهی در مراسم اعزام مردم ولایت مدار گرگان به حرم مطهر امام خمینی(ره) جهت شرکت در سی و چهارمین سالگرد رحلت ملکوتی امام(ره) ضمن عرض تسلیت این ایام اظهار کرد: به منظور گرامیداشت رحلت امام خمینی(ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد، اکثر شهرها و روستاهای استان با محوریت پایگاه بسیج وهیئت امنا مساجد در این ایام مراسم گرامیداشت برگزار خواهند کرد.

وی افزود: امروز اولین کاروان اعزامی استان گلستان به مرقد مطهر امام خمینی(ره) از شهرستان گرگان است و در کل استان سه هزار نفر برای شرکت در مراسم متمرکز سی و چهارمین سالگرد رحلت ملکوتی امام خمینی(ره) اعزام خواهند شد.

ملک شاهکوهی در ادامه اذعان داشت: از امروز اعزام راهیان نور غرب کشور آغاز خواهد شد که در این مرحله ۲۰۰ نفر از زائرین مرقد امام، پس از شرکت در مراسم عازم مناطق عملیاتی غرب کشور خواهند شد.

فرمانده سپاه نینوا در پایان خبر داد: طبق برنامه ریزی های انجام شده، شش هزار نفر در سال ۱۴۰۲ و در قالب اردوهای فرهنگی معنوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام خواهند شد.

 

  • منبع خبر : پایگاه خبری گلستان رسا