شهردار گرگان با تاکید بر اینکه هزینه بسکتبال از جیب مردم گرگان تامین میشود گفت: ضمانتی برای ادامه تیم داری برای تیم بسکتبال شهرداری گرگان وجود ندارد.

شهردار گرگان با تاکید بر اینکه هزینه بسکتبال از جیب مردم گرگان تامین میشود گفت: ضمانتی برای ادامه تیم داری برای تیم بسکتبال شهرداری گرگان وجود ندارد.

به گزارش گلستان رسا از گرگان: عبدالرضا دادبود در جلسه‌ای که با حضور معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران، مدیرکل ورزش و جوانان گلستان، نمایندگان مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی، رئیس شورای اسلامی شهر گرگان و فرماندار گرگان برگزار شد با ابراز تاسف از اینکه گلستان فاقد مجموعه اقتصادی بزرگی که حامی تیم های ورزشی باشد است اظهار کرد: شهرداری متولی ورزش همگانی است و وظیفه اش حمایت از تیم های ورزشی نمی باشد.
وی تاکید: اگر حامی جدیدی برای تیم بسکتبال پیدا شود به شدت استقبال خواهیم کرد.
دادبود گفت: تیم داری برای شهرداری جز خوشحالی مردم هیچ فایده ای ندارد و تمام پیگیری ها به دلیل اهمیت بعد اجتماعی این تیم برای شهروندان است.
وی با تاکید بر اینکه هزینه بسکتبال از جیب مردم گرگان تامین میشود، یادآوری کرد: شهرداری گرگان در سال گذشته ۲۶ میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده دریافت کرده است که این مقدار نسبت به سایر شهرها اختلاف بالایی دارد و بسیار کمتر می باشد.
شهردار گرگان گفت: در تصمیم گرفته شده تیم شهرداری گرگان نسبت به بقیه تیم ها بیشتر متضرر شده است.
وی افزود: اگر لیگ به استناد بحران تعطیل شده پس ادامه دادن لیگ نیز باید به استناد بحران باشد نه آیین نامه و ضمن اینکه چه ضمانتی وجود دارد که ما تیم داری را ادامه بدهیم و در فصل بعدی نیز همین اتفاق بیفتد.

  • نویسنده : نجمه جهان تیغ