فرمانده سپاه نینوا گلستان از افتتاح ۵۶ پروژه محرومیت زدایی در مناطق محروم استان گلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گلستان رسا؛ سردار علی ملک شاهکویی در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج با رسانه ها اظهار کرد:از ۲۹ آبان تا ۵ آذر به عنوان هفته بسیج نام گرفته است ویکی از برنامه های هفته بسیج تجمع و دیدار با مقام معظم رهبری است که تعدادی از بسیجیان همه ساله از تمام استان ها در این مراسم شرکت می کنند.

سردار ملک شاهکویی با توجه به اینکه  کنگره شهدای زن اهل تسنن کشور هشتم آذر ماه در شهرستان بندرترکمن برگزار می شود خاطر نشان کرد :در سراسر کشور ۷ هزار زن در دوران انقلاب و دفاع مقدس شهید شدند که تعداد ۹۰۰ نفر آنها از اهل تسنن بودند.
وی یادآور شد :از ۳۸ شهیده در استان گلستان تعداد ۲۴ نفر آنها اهل سنت بودند.

وی بیان کرد: در ایام هفته بسیج ۳۱۸ پروژه محرومیت زدایی به صورت متمرکز با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان در گمیشان افتتاح می‌شود.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه در این ایام ۵۶ پروژه محرومیت زدایی در مناطق محروم استان افتتاح خواهد شد،گفت: با همکاری کمیته امداد امام خمینی ۴۶۴ جهیزیه را تقدیم نوعروسان گلستان خواهیم کرد.

وی بیان کرد: از ابتدای سال ۲۳۴ میلیارد تومان تسهیلات در عرصه‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی پرداخت و همچنین به ۸۵ روستای استان آبرسانی شده است.

  • منبع خبر : پایگاه خبری گلستان رسا