مدیر منابع انسانی مخابرات منطقه گلستان گفت: از ۸ ایده نو آورانه که توسط ۶ کارشناس مخابرات منطقه گلستان ارائه شد، تجلیل به عمل آمد.

به گزارش گلستان رسا از گرگان؛ احمد رضا کبیر اظهار کرد: سامانه مدیریت دانش با هدف ثبت ایده های نو آورانه و خلاقانه در جهت انتقال دانش و تجربه همچنین رشد شاخص های تخصصی ، ایجاد شده که همکاران مخابرات منطقه گلستان ۳۱ مورد ایده در آن ثبت نموده اند.

مدیر منابع انسانی مخابرات منطقه گلستان افزود: از بین ایده های ثبت شده در سامانه مدیریت دانش ۸ ایده که توسط ۶ تن از همکاران ثبت شده بود برگزیده و مورد تایید قرار گرفته که درحال اجراست.

وی گفت: طرح های کاهش هزینه مصرف انرژی و کاهش هزینه تعمیرات توسط آقای حکم آبادی، دایورت اتوماتیک و شماره های متوالی توسط خانم کرد ، کاهش هزینه های کارتهای IBAS توسط آقای قدس مفیدی، مهارت های فردی توسط آقای بیک محمدی، نرم افزار وصول مطالبات توسط خانم رضائی نژاد و استفاده از تکنولوژی FTTH برای برقراری سرویس های دیتایی توسط آقای مقیمیان در سامانه ثبت و مورد تایید شرکت مخابرات ایران قرار گرفت.

کبیر در پایان گفت: تمام موارد تایید شده، پیشبرد اهداف مخابرات با استفاده از طراحی و خلق ایده های نو آورانه می باشد و از کلیه همکاران خواست که ایده های خلاقانه و نوآورانه خود را در سامانه HRIS در قسمت مدیریت دانش ثبت نمایند.

 

  • منبع خبر : گلستان رسا