مدیرروابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت:تا ظهر آخرین روز نمایشگاه مد و لباس در گرگان، طبق اعلام مسئولان برگزاری، در طرح تعویض چادر کهنه با نو ۳۰۰ قواره چادر تعویض شده است.

به گزارش پایگاه خبری گلستان رسا؛ به مناسبت دهه کرامت ، اولین و خاص ترین رویداد بزرگ مد و لباس در گرگان در قالب نمایشگاهی با حضور حدود ۸۰ تولیدکننده نام آشنا از تهران و چند استان کشورمان از ۱۰ تا ۱۲ خرداد ماه در مجموعه پیوند گرگان آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه که رویکرد اصلی اش معرفی الگوها و سبک‌های اصیل و نوین ایرانی اسلامی در پوشش و سبک زندگی در اجتماع بوده است، پنج تولید کننده گلستانی نیز حضور داشتند.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اظهار کرد: در اولین و خاص ترین رویداد بزرگ مد و لباس در گرگان؛ پنج تولید کننده گلستانی در کنار تولیدکننده های نام آشنا از سراسر کشور، محصولات خود را عرضه کردند.

محمودغریب آبادی، با اشاره به اینکه بدون تردید تولیدکنندگان توانمند پرشماری در این خطه مشغول به فعالیت هستند و امید که در آینده بتوانیم از تمامی تولیدکنندگانی که منطبق با الگوهای ایرانی اسلامی پوشاک اجتماع تولید می کنند بهره مند شویم، افزود: گرگان و استان گلستان، نهمین شهرستان و ششمین استان است که چنین نمایشگاهی در آن برپا شده است و استقبال پرشور مردم گلستان موید ضرورت توجه بیشتر به این حوزه است.

غریب آبادی ادامه داد: در این نمایشگاه طرح تعویض چادرهای کهنه با نو، اعطای بن تخفیف برای عموم مردم و نیز اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه خرید اقلام ویژه کارکنان دستگاه‌های دولتی ارائه شد که تا ظهر آخرین روز، طبق اعلام مسئولان برگزاری، در طرح تعویض چادر کهنه با نو ۳۰۰ قواره چادر تعویض شده است.

  • منبع خبر : پایگاه خبری گلستان رسا