استاندار گلستان گفت: با توجه به تنوع حادثه خیزی استان و تعدد آن، نیازمند نگاه ویژه در سطح ملی برای تامین خدمات لجستیک و تجهیزات امداد و نجات هستیم.

به گزارش پایگاه خبری گلستان رسا ؛علی‌محمد زنگانه پنجشنبه ۲۵ آبان در دیدار معاون برنامه‌ریزی و پارلمانی جمعیت هلال احمر اظهار کرد: هلال احمر یک نهاد و خانواده بزرگ است که مورد حمایت همه مردم سرزمین برادری است.

استاندار گلستان افزود: جمعیت هلال احمر یک نهاد مقدس است و نگاه ما به آن معنوی و اعتقادی است.

زنگانه تصریح کرد: دیدگاه و وظیفه ما کمک به جمعیتی است که در تمام بحران‌ها خط مقدم خدمت رسانی به مردم است.

استاندار گلستان با اشاره به پیشرو بودن جمعیت هلال احمر گلستان در تحقق اهداف دولت مردمی بیان داشت: کارهای عظیمی در استان انجام شده که یکی از آنان پروژه‌های مسکن کارکنان هلال احمر و تجمیع ساختمان ستاد این جمعیت در استان است.

وی خاطرنشان کرد: برای ساخت مسکن از تمامی ظرفیت‌های استان استفاده می‌کنیم چرا که یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دولت سیزدهم است.

زنگانه همچنین با اشاره به پیگیری توافقات و مصوبات خوب برای توسعه استان افزود: با توافق و همافزایی دستگاه‌های اجرایی خدمت رسانی به مردم بیشتر ملموس‌ خواهد شد و کار ما تسهیل این فرایند و خدمت به مردم است.

این مقام مسئول در پایان گفت: با توجه به تنوع حادثه خیزی استان و تعدد آن، نیازمند نگاه ویژه در سطح ملی برای تامین خدمات لجستیک و تجهیزات امداد و نجات هستیم.

 

  • منبع خبر : پایگاه خبری گلستان رسا