مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: تا کنون بیش از ۱۱ هزار متقاضی تسهیلات قرض‌الحسنه ساخت مسکن در روستاها به بانکهای عامل این استان معرفی شده اند.

به گزارش گلستان رسا از گرگان؛ سید محمد حسینی اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته، سهم استان گلستان از دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای ساخت ۷ هزار واحد مسکونی به چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برای ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی در روستاها افزایش یافته است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان از استقبال کم‌نظیر روستاییان جهت ساخت مسکن و همچنین مشارکت دهیاران در صدور پروانه های ساختمانی، همت همکاران بنیاد مسکن جهت پاسخ به استعلامات، تهیه نقشه های ساختمانی، پرونده سازی و معرفی به بانک متقاضیان و همچنین همکاری بانکها با متقاضیان جهت عقد قرارداد بانکی تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت: تا کنون بیش از ۱۱ هزار متقاضی به بانکهای عامل معرفی شده اند که از این تعداد، سه هزار و ۸۸۰ متقاضی موفق به عقد قرارداد با بانکها و آغاز عملیات ساخت و ساز شده اند

حسینی در ادامه بیان کرد: امیدواریم امسال با مشارکت و همکاری تنگاتنگ مردم و بانکها با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شاهد تبدیل استان به یک کارگاه بزرگ ساختمانی و رونق صنایع مرتبط با صنعت ساختمان باشیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان با بیان اینکه حدود ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در روستاهای استان کم دوام و بی دوام است، گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای ساخت و نوسازی مسکن در روستاها مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد ۵ درصد و بازپرداخت ۲۰ ساله و ضمانت زنجیره ای پرداخت می کند.

انتهای

پیام

 

  • منبع خبر : گلستان رسا