استاندار گلستان گفت: عظمت پوشالی صهیونیستی با اقدامات جهادی حماس فرور ریخت و رژیم کودک کش اسرائیل و صهیونیست جنایتکار در یک قدمی نابودی قرار گرفته و نابودی رژیم صهیونیستی نزدیک‌تر از همیشه است.

به گزارش پایگاه خبری گلستان رسا ؛ علی‌محمد زنگانه عصر امروز در مراسم راهپیمایی محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی در طول این سال‌ها هزاران نفر را در فلسطین اشتغالی به شهادت رسانده و هزاران نفر نیز در زندان‌های این رژیم جعلی هستند.

استاندار گلستان افزود: صهیونیست جهانی نام سازمانی است که در سال ۱۹۹۷ حدود ۱۲۰ سال پیش در سوئیس توسط ۲۴۰ نفر از سران خبیث یهود از کشورهای مختلف بنیانگذاری شد.

استاندار گلستان تاکید کرد: اسم این جمعیت را صهیون گذاشتند، صهیون هم نام کوهی مشرف بر شهر مقدس قدس و بیت‌المقدس بوده است و این جمعیت به دنبال هویت بخشی به صهیونیست، سرزمینی برای زندگی و ملیت بخشی برای آن بوده است.

زنگانه گفت: مکان‌های مختلف را در دنیا بررسی کردند اما در نهایت فلسطین را برای تشکیل دولت جعلی انتخاب کردند و بالاخره اسرائیل و دولت جعلی صهیونیستی در سال ۱۹۹۸ اعلام موجودیت کرد.

وی اضافه کرد: رژیم جعلی صهیونیستی تاکنون با جنگ و جنایت هزاران کودک و زن و افراد بی‌گناه را به خاک و خون کشیدند و امروز نیز در اوج ذلت به کشتار زنان و کودکان و بیماران و بمیاران بیمارستان‌ها روی آورده‌اند.

استاندار گلستان تصریح کرد: غزه از پرتراکم‌ترین مناطق پرجمعیت جهان است و از زمان اشغال تاکنون به یک زندان سرباز برای مردم مظلوم فلسطین تبدیل شده است.

زنگانه اضافه کرد: عظمت پوشالی صهیونیستی با اقدامات جهادی حماس فرور ریخت و طوفان الاقصی پاسخی به جنایات  رژیم جعلی صهیونیستی بود.

استاندار گلستان گفت: صهیونیست‌ها مدعی بزرگترین ارتش منطقه و لایه‌های امنیتی غیرقابل نفوذ هستند اما این جوانان غیور فلسطینی ثابت کردند این رژیم منحوس یک تار عنکبوت پوشالی است.

زنگانه با اشاره به اینکه ضربه‌ای که رژیم صهیونیستی دیده قابل جبران نیست تاکید کرد: جبهه مقاومتی که به برکت خون حاج قاسم ایجاد شده همه در میدان حاضرند.

وی اضافه کرد: امروز بخاطر مقاومت و ایستادگی مردم مظلوم غزه، این رژیم منحوس و حقیر به حمله به بیمارستان‌ها و کشتار زنان و کودکان روی آورده است.

زنگانه گفت: امروز میلیون‌ها نفر در کشور ما برای مقابله با رژیم صهیونیستی اعلام آمادگی کردند.

وی افزود: انشاالله با چشمان خودمان نابودی رژیم صهیونیستی و ظهور امام زمان (عج) را خواهیم دید.

  • منبع خبر : پایگاه خبری گلستان رسا