مدیر فنی آب و فاضلاب گلستان گفت: با اشاره به افزایش دمای هوا و آغاز مراسم عزاداری ها از مردم گلستان در خواست داریم به دلیل کمبود آب مدیریت مصرف داشته باشند تا دچار قطعی و کم فشاری آب نشوند.

به گزارش خبر نگار گلستان رسا از گرگان؛ سید مهدی آل حسینی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) اظهار کرد: با اشاره به افزایش دمای هوا و آغاز مراسم عزاداری ها از مردم گلستان در خواست داریم به دلیل کمبود آب مدیریت مصرف داشته باشند تا دچار قطعی و کم فشاری آب نشوند.

مدیر شرکت آب و فاضلاب گلستان افزود: در روزهای عاشورا و تاسوعا به دلیل مهاجرت معکوس به روستاها که موجب ناترازی مصرف و تولید در روستاها می‌شود احتمالا قطعی، کم فشاری وجود دارد.
وی  تاکید کرد: با مدیریت مصرف و جلوگیری از هدر رفت آب مشکلات آبی را پشت سر می گذاریم.

وی با اشاره به مشکل قطعی و کبود آب در برخی روزها گفت: در شبکه آبرسانی گاهی اوقات مشکلات فنی از قبیل شکستگی لوله ها باعث هدر رفت آب و فشار کم می‌شود که به محض اطلاع آن مشکل فنی برطرف و آبرسانی به خوبی انجام می‌شود.

آل حسینی گفت:  از طریق سامانه ۱۲۲ که پل ارتباطی مردم با شرکت آب و فاضلاب گلستان است اتفاقات آبی ثبت و سریعا بررسی و حل می شود.

مدیر فنی شرکت آب و فاضلاب گلستان در پایان گفت: خط قرمز آب و فاضلاب جلوگیری از هدر رفت آب است که بصورت جدی در تلاش هستیم تا این وظیفه بخوبی انجام شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : گلستان رسا