مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از بهره مندی یک هزار و ۲۲۶ مددجوی تحت حمایت این نهاد از خدمات رایگان انشعاب آب ، برق و گاز و عوارض در سال گذشته خبر داد.

به گزارش گلستان رسا از گرگان؛ عیسی بابائی اطخار کرد:انشعاب برق، آب و گاز برای اولین بار به صورت رایگان و جهت ارائه خدمات هدفمند در راستای توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد و تأمین امکانات ضروری و اولیه زندگی به این عزیزان واگذار می‌شود که بر همین اساس در سال گذشته کمیته امداد، تعداد یک هزار و ۲۲۶ فقره انشعاب و عوارض شهرداری بصورت رایگان به مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان گلستان واگذار کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با بیان اینکه براساس قانون، مددجویان کمیته امداد از پرداخت هزینه‌های خرید خدمات انشعاب آب، برق و گاز فقط برای یکبار معاف هستند، افزود: ۳۷۲ فقره از مجموع انشعابات واگذار شده مربوط به برق، ۲۹۷ مورد انشعاب آب و ۴۲۸ مورد انشعاب گاز و ۱۲۹ فقره نیز مربوط به صدور پروانه ساختمانی، عوارض دهیاری و شهرداری است.

وی گفت: برای واگذاری این تعداد انشعابات مختلف، بالغ بر ۱ میلیارد و ۳۳۶ میلیون تومان از اعتبارات کمیته امداد هزینه شده است.

انتهای پیام/

 

 

 

  • منبع خبر : گلستان رسا